Правила гри в баскетболі: коротко про очки для студентів у фізичному виході. Спрощена гра в правила, міні-баскетбол: правила

Ця стаття описує правила гри в баскетболі.

Баскетбол з'явився дуже довго. З тих пір він здобув популярність серед спортсменів у багатьох країнах світу. Трохи правила змінилося, але суть залишилася. Зараз ця спортивна гра присутня в житті школярів на уроках фізичної культури. Багато хто збирається після школи в дворах, на спортивних майданчиках, і грають на неї, засмічуючи м'ячі в мережу. Нижче ви знайдете правила цієї гри, а також історію виникнення та багато іншої цікавої інформації.

Читати на нашому веб -сайті стаття про волейбол. Ви дізнаєтесь про правила цієї гри, а також про те, як правильно виконати. Ще є стаття про настільний теніс - Правила, паралімпійський теніс.

Історія розвитку баскетболу: виникнення цієї спортивної гри, перші правила гри в баскетболі

Баскетбол
Баскетбол

Поява цієї спортивної гри дуже цікава:

• Один раз, c 1891 Студенти з штату Массачусетс займалися гімнастикою з фізичного виховання в коледжі молодіжної асоціації, що було надзвичайно нудно для них взимку.
  • Вчитель на ім'я Джеймс Несміт, побачивши відсутність інтересу, цікавився, як виявити інтерес до фізичного виховання у своїх палатах.
  • Він придумав нову розвагу, взявши ідею з гри своєї молоді "качка на скелі", де камінь довелося кинути в невеликих розмірах таким чином, щоб дістатися до вершини іншого, більшого каменю . Маленький Джеймс неодноразово вигравав цю захоплюючу гру, вибираючи особливий стиль, кинувши камінь по стежці, коли всі інші хлопці кидали безпосередньо, тим самим не завжди вдарили в ціль.
  • Хлопець навіть не знав, що розвинена модель гри зробить її прославленою для всього світу в майбутньому.
  • Посилаючись на минулі спогади про дитинство, він взяв два ящики з -під плодів і прив’язав перила спортзалу до огорож, після чого він розділив вісімнадцять людей однаково.
  • Ідея гри була абсолютно простою, потрібно було виграти коробку суперника, кинувши найбільшу кількість м'ячів.

Так почалася історія розвитку баскетболу. Це захоплююче хобі команди тоді було назвою "Баскетбол"Але далеко не сучасні правила не відповідали:

• Не було торкалося м'яча з землею.
  • Вони лише переходили один до одного, не рухаючись і намагаючись кинути м'яч у імпровізований кошик.
  • Після удару по цілі вони взяли сходи і взяли трофей.
  • Завдання вчителя полягало в тому, щоб зробити цей спортивний колектив, де більше учасників міг грати, і він це зробив.
  • Баскетбол негайно почав поширюватися на всі навчальні заклади США.

Спочатку було все 13 Правилщо Джеймс Нейсміт винайшов. Це перші правила гри в баскетболі:

1. М'яч повинен бути кинутий лише лівою або правою рукою, а не відразу двоє.
  2. Ви можете бити в будь -якому напрямку, але лише за допомогою долонь. Кулаки заборонені.
  3. Не прийнятно рухатися навколо сайту з м'ячем у руках. Гравець, зламавши м'яч, може віддати його лише своєму партнеру від своєї команди або кинути його до кошика.
  4. М'яч утримує лише зап’ястя, але не передпліччя.
  5. Заборонено натискати і тримати руки суперника. Вперше подається попередження, а на другому - видалення до першого покинутого кулі в кошик. Якщо гравець зробив це навмисно, його видаляють до кінця гри без права замінити його.
  6. Усі гравці з команди отримують фолі, якщо хтось із них б'є м'яч кулаком.
  7. Якщо будь -яка команда порушує правила гри 3 рази поспіль, то суперники отримують додаткові. точка.
  8. Ви не можете торкнутися кулі, який летить у кошик. Але можна було перемістити кошик, тим самим вигравши інший момент.
  9. Якщо м'яч вилітає з району сайту, то гравець, який востаннє торкнувся його, знайомить його на поле. Для входу в м'яч назад у поле подається протягом 5 секунд. Якщо гравець не має часу, то м'яч передає команду суперника.
  10. Суддя повинен контролювати кожну дію гравців, справедливо оцінюючи гру та виправляючи всі фоли та порушення.
  11. Суддя (суддя) повинен ретельно стежити за м'ячем, коли він покидає поле.
  12. Матч складається з 15-хвилинної половини з п'ятихвилинною перервою.
  13. Ті, хто відмовився від найбільших голів за певний проміжок часу, він виграв.

Якщо акаунт був розіграний у розіграші, то за згодою капітанів, гра може тривати до першого кинутим м'ячем. Після цього правила трохи змінилися. Читати далі.

8 Основні правила гри в баскетбол та технології для студентів у фізичному виході: 3, 4, 5, 6, 7 клас, за балами

Баскетбол
Баскетбол

Зараз на уроках фізичної культури школярі грають у баскетбол, вивчаючи правила. Хтось, як цей вид спорту, і хтось стає справжнім професіоналом, захищаючи своє місто, регіон, регіон чи навіть країну на різних змаганнях. Ось 8 основних правил гри в баскетбол і коротко технології на очках для 3, 4, 5, 6, 7 класу:

1. Загалом бере участь у баскетбольній команді 12 людей, але тільки 5 гравців У той же час вони можуть брати участь у битві за м'яч, решту можна змінити за бажанням, без обмежень на заміну.
  2. Точка зараховується, коли м'яч повністю влітає в кошик.
  3. Біг з м'ячем заборонено. Пробіг розглядається, коли м'яч знаходиться в його руках, і гравець робиться більше 3 кроків. У цьому випадку право вступити на м'яч передається команді противника.
  4. М'яч дозволений лише однією рукою, дотик одночасно з секонд -хендами загрожує переходу перебігу опонентів.
  5. Якщо м'яч летить за кордоном для спортивного майданчика, аути враховуються і право відмовитися від суперників.
  6. Стрибок з м'ячем можна зробити виключно, коли кидає його в кошик. Перш ніж кидати, утримуйте м'яч у руках не більше 3 секунд, інакше розряд передається протилежної команди.
  7. У випадку з результатом додається нічия до матчу 5 хв. З часом триває, поки не буде одного переможця.
  8. Гра повинна проводитись без навмисно грубої гри. У разі порушення гри надається право на пенальті (2 спроби). У разі хіта він рахується 1 бал.

Важливі правила м'яча:

• Вам завжди потрібно бути готовим відкрити долоню, беручи м'яч, щоб не пошкодити руку, пальці.
  • Як тільки гравець передає пропуск своєму товаришеві по команді, він повинен зайняти потрібну позицію, відкрити під ним у потрібний момент.
  • Кидаючи м'яч у кошик, вам потрібно стояти у своєму положенні, щоб не дозволяти супернику протримати швидку атаку в його зоні.
  • Ви не можете перемогти, натиснути, тримати руку опонента, щоб не завдати йому жодної травми.
  • Спробуйте правильно утримувати м'яч, перш ніж кидати в кошик. Захопіть м'яч двома руками, однією опорною, спираючись на бік м'яча, другий пензлем, щоб зробити кидок. Це повинно бути трохи далі, ніж корона (5-7 сантиметрів).

Кожен школяр повинен знати ці правила та техніку гри.

Правила гри в баскетболі: жести суддів, гравців

Якщо ви знаєте правила гри в баскетболі, то вам слід знати напам’ять та жести суддів. Що показує суддівство під час гри, порушуючи правила та в інших ситуаціях, пов’язаних з грою, і що повинні робити гравці:

Час гри:

• Відкрита долоня (зупиняється час)
  • Рука Руфф (початок гри)
  • Обертання пальцем (новий відлік)

Адміністративні дії. Проведення будь -якої заміни, запрошення баскетболіста на сайт, оголошення про тайм -аут та візуальну демонстрацію відліку:

• Руки перехресного стресу на грудях (заміна гравця)
  • Хвиля долоні (вихід на поле)
  • Зображення листа "T" За допомогою рук (запрошення на перерву)

Порушення правил:

• Кругові рухи кулаками (біг)
  • Рух вгору і вниз (подвійне обслуговування м'яча)
  • Наполовину звороту рукою (затримка передач)
  • Витягнута рука, що показує лише 3 пальці (Порушення правил три секунди)
  • Пропрація (повернутися до задньої зони)

Інформація суддів:

• Великий палець, піднятий (взаємодія між суддями)

Демонстрація фолі:

• Палм, спрямована на злочинця (Foul Performing)
  • Подуйте на долоню (порушення правил гри вручну)
  • Руки, покладені на стегна (замок)
  • Лікті спрямовані на сторони (штовхаючи ліктями)
  • Перехоплене зап'ястя (затримка м'яча)
  • Місце зіткнення (поштовх гравця без м'яча)
  • Кулак у долоні (зіткнення гравців з м'ячем)
  • Руки перехрестя підняті над головою (двосторонній фол)
  • Кулаків (дискваліфікація)

Кожен професійний гравець знає ці жести і що потрібно зробити, якщо суддя щось продемонструє.

Відповідно до правил гри в баскетбол: тривалість, час гри

Відповідно до правил гри в баскетбол

Відповідно до правил гри в баскетбол, змагання триває 4 періоди. Час одного періоду гри залежить від баскетбольної асоціації. Кожен період триває 10 хвилин (У Національній баскетбольній асоціації на 12 хвилин), з перебоями на 2 хвилини. Між 2 -йі 3 -й Чверть, тривалість перерви 15 хвилин.

Гра на спрощені правила баскетболу: це як, які правила?

Гра на спрощених правила баскетболу

Спрощені правила в баскетболі в основному використовуються в дитячих змаганнях або в грі у дворі. Це як? Це правила вважаються простими:

• Наприклад, якщо гравець отримав м'яч, то він може зробити з собою лише два кроки, після чого він повинен передати м'яч товаришеві по команді або кинути його на ринг, інакше буде враховано пробіг.
  • Закінчення з рук опонента дозволено, але в той же час, не торкаючись себе.
  • Усі команди розділені однаково і однаково (дівчата грають проти дівчат, хлопців - проти хлопчиків).

Часто такі правила використовуються в школі для початкових дітей.

Порушення правил конкуренції гри в баскетболі: як це покарається?

Порушення правил конкуренції гри в баскетболі

Порушення правил конкуренції гри в баскетболі "карається". Це називається фол. Існує кілька типів фолів, усі вони 5:

1. Технічний
  2. Приватний
  3. Подвійний
  4. Грубий
  5. Дискваліфікація

Якщо гравець робить все 5, тоді це дискваліфікується. Докладніше:

• Технічний - людина принесе м'яч неправильно по сайту. В основному це відбувається під час бігу з м'ячем.
  • Приватний - Коли існує тісний контакт з суперником (поштовхи, сходячи руками).
  • Подвійний - FOLA застосовується до двох гравців різних команд.
  • Грубий - недостатня поведінка.
  • Дискваліфікація - Жорстка гра з суперником, після чого, який виконав фол -гравця, не зможе продовжувати грати в цьому матчі.

Як бачите, фол може бути призначений, як і для не відповідності правилам через особистий контакт з суперником та/або неспортивною поведінкою. У баскетболі заборонено перемогти руку суперника, щоб взяти м'яч, натиснути тощо.

Правила гри в міні -баскетболі: очки

Правила гри в міні -баскетболі

"Міні-байдарки" - Це гра з м'ячем для дітей молодшого 12 років. Ось пункти правил цієї гри:

• Гравці зробили поступки завдяки своєму віку, коли ігровий час, розміри сайту, м'яча, гравців та запасних, зменшуються.
  • Команда повинна складатися з 10 людей (5 на ділянці та 5 при заміні).
  • Розмір м'яча №5.
  • Гра складається з двох половини 16 хвилин.
  • Кожен раз ділиться на 8 хвилинде перерва між ними 2 хвилини.

Також гра в ігри, обсяг розрахунків, порушення, дії з м'ячем залишаються незмінними.